16873

SİPARİŞ İÇİN
TIKLAYINIZ


0312 278 60 80 


0541 278 60 80

0543 278 60 80 


HALINIZ NASIL YIKANIR

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ...

sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz 
 

 

BAĞLICA HALI YIKAMA :
Bağlıca halı yıkama da
kalite ve guvenılırlıgı sızde deneyın
Bağlıca Halı Yıkama'da doğru teknikler, son teknoloji otomatik makinelerle, kimyasallardan tamamen uzak bitkisel yıkama ve leke çıkarıcı deterjanlar ve elbette uzman kalifiyeli elemanlarımızla Bağlıca Halı Yıkama sektörde müşterilerimize en iyi en
 kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duruyoruz
bağlıca halı yıkama 

FABRİKAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE ACIKTIR


BAĞLICA HALI YIKAMA ; 

Halı Yıkama sektöründe profesyonel kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz.siz müşterilerimizle daimi olarak çalışarak bu güvenide saglamış durumdayız.firmamız bölgemizin eski köklü firmalarından olup fabrikasyon olarak hizmet vermekdedir.
Baglıca Halı Yıkama da

Halım nasıl yıkanıyor güvenilebilir bir firmaylamı çalışmak istersiniz Bölgemizde BAGLICA HALI YIKAMA firması olarak aradıgınız tüm Halı Yıkama Baglıca hizmet bölümünde  kalite profestonelik gibi iş ahlakına sahip işinde kalifiye çalışanlarımızla fabrikamızla çoklu servis agımızla hizmetinizdeyiz.
fabrikamız siz müşterilerimize açıktır.

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin birlikte çalışalım.
Baglıca halı yıkama olarak .Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Bağlıca halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda herzaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayabilirsiniz...

 

GICIR HALI YIKAMA
HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuzdan toz birikmektedir. Bu biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.

Öte yandan astım, bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler başka da bir yardımı olmaz.
Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.
Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır.

bağlıca halı yıkama 
 
 
KOLTUK YIKAMA 

Yerinde baglıca koltuk yıkama  olarak ev ve iş yerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir.
Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda temizlenmelidir. Koltuklarınıza yaptığınız silme işlemiyle kir ve tozları sadece yüzeysel olarak gizlemiş olup koltuk yüzeyini yıpratmış olursunuz. Koltuklardaki bakterilerden kurtulabilmeniz için kesinlikle vakumlama işlemi yapılarak temizlenmesi gerekmektedir.
Yıkama yapmış olduğumuz koltukta kesinlikle solma ya da deforme olamaz.Koltuk kanepe ve sandalyeleriniz de bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden yıkama işlemi yapılıp, nemli koltuğunuzun kullanılabilir hale gelmesi için ortamınızın iyi bir şekilde havalandırılmasını sağlamanız, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasını sağlayacaktır.

Koltuğun kumaş kaplanmış her yeri, sanayi tipi kuru vakum makinesiyle vakumlanır. Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Koltuğun kumaşına uygun şampuan sulandırılarak köpük elde edilir. Fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir. Koltuğun kumaşına, kurumasına yakın vakumla temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır. Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra kullanıma hazır halde olacaktır.

STOR PERDE YIKAMA 


Adresinizden alınan perdeleriniz  ilaç dolu küvette 3-4 saat bekletilerek kir ve parteküllerin yumuşatılması sağlanır.
Küvetten çıkan perdeleriniz narin fırçalar ve bol su ile durulanarak kuruması için askıya alınır

 

BAĞLICA HALI YIKAMA :
Baglıca Halı Yıkama
kalite ve guvenılırlıgı sızde deneyın
Bağlıca Halı Yıkama olarak biz doğru teknikler, son teknoloji otomatik makinelerle, kimyasallardan tamamen uzak bitkisel halı şampuanları ile halılarınızı yıkamaktayız.firmamız  sektörde müşterilerimize en iyi en
 kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duyar.

FABRİKAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE ACIKTIR


BAĞLICA HALI YIKAMA ; 

Daimi müşterilerimize sağlamış olduğumuz baglıca halı yıkama hizmetimizin güven ve memnuniyet ile sektörde yerimizi en iyi şekilde korumaktayız. Baglıca Halı Yıkama olarak hijyen ve dezenfekte konusunda duymuş olduğunuz ihtiyaçlara ve sorularınıza anında, güvenilir. Doğru ve ekonomik çözümler sunarak memnuniyetinizi önde tutmaya gayret gösteriyoruz. Firmamıza gelen her türde halıyı aynı özenle ve oranla özel tekniklerle itina ile temizlemekteyiz.

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin birlikte çalışalım. Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Bağlıca Halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda herzaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayınız…

Bağlıca Halı Yıkama ve temizleme firması olmak elbetde bir sorumluluk ister bizler bütün sorumluluklarımızın bilincindeyiz . .
Bağlıca Halı Yıkama firması bir çok referansı ve tavsiye müşterileri ile hizmetinizdeyiz.

 

bağlıca halı yıkama olarak faaliyetlerimiz.

#halı yıkama
#dokuma halı yıkama
#nepal halı yıkama
#bünyan halı yıkama
#hereke halı yıkama
#bambu halı yıkama
#yorgan yıkama
#yün yorgan yıkama
#stor perde yıkama
#overlok dikimi
#halı saçak dikimi
#Bağlıca halı yıkama