16873

ERYAMAN HALI YIKAMA

SİPARİŞ İÇİN
TIKLAYINIZ


0312 278 60 80 


0541 278 60 80 
 
0543 278 60 80

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ..

Eryaman Halı Yıkama


ERYAMAN HALI YIKAMA :
Eryaman halı yıkama
kalite ve guvenılırlıgı sızde deneyın
Eryaman Halı Yıkama'da doğru teknikler, son teknoloji otomatik makinelerle, kimyasallardan tamamen uzak bitkisel yıkama ve leke çıkarıcı deterjanlar ve elbette uzman kalifiyeli elemanlarımızla Eryaman Halı Yıkama sektörde müşterilerimize en iyi en
 kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duruyoruz
eryaman halı yıkama 

FABRİKAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE ACIKTIR


ERYAMAN HALI YIKAMA ; 

Halı Yıkama sektöründe profesyonel kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz.siz müşterilerimizle daimi olarak çalışarak bu güvenide saglamış durumdayız.firmamız bölgemizin eski köklü firmalarından olup fabrikasyon olarak hizmet vermekdedir.
Eryaman Halı Yıkama da

Halım nasıl yıkanıyor güvenilebilir bir firmaylamı çalışmak istersiniz Bölgemizde ERYAMAN HALI YIKAMA firması olarak aradıgınız tüm Halı Yıkama Eryaman hizmet bölümünde  kalite profestonelik gibi iş ahlakına sahip işinde usta çalışanlarımızla fabrikamızla çoklu servis agımızla hizmetinizdeyiz.
fabrikamız siz müşterilerimize açıktır.

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin birlikte çalışalım.
Eryaman halı yıkama olarak .Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Ankara Eryaman Halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda herzaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayabilirsiniz...

 

GICIR HALI YIKAMA
HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuzdan toz birikmektedir. Bu biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.
eryaman halı yıkama

Öte yandan astım, bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler başka da bir yardımı olmaz.
Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.
Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır.

eryaman halı yıkama 
 
 
KOLTUK YIKAMA 

Yerinde eryaman koltuk yıkama  olarak ev ve iş yerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir.
Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda temizlenmelidir. Koltuklarınıza yaptığınız silme işlemiyle kir ve tozları sadece yüzeysel olarak gizlemiş olup koltuk yüzeyini yıpratmış olursunuz. Koltuklardaki bakterilerden kurtulabilmeniz için kesinlikle vakumlama işlemi yapılarak temizlenmesi gerekmektedir.
Yıkama yapmış olduğumuz koltukta kesinlikle solma ya da deforme olamaz.Koltuk kanepe ve sandalyeleriniz de bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden yıkama işlemi yapılıp, nemli koltuğunuzun kullanılabilir hale gelmesi için ortamınızın iyi bir şekilde havalandırılmasını sağlamanız, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasını sağlayacaktır.

Koltuğun kumaş kaplanmış her yeri, sanayi tipi kuru vakum makinesiyle vakumlanır. Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Koltuğun kumaşına uygun şampuan sulandırılarak köpük elde edilir. Fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir. Koltuğun kumaşına, kurumasına yakın vakumla temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır. Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra kullanıma hazır halde olacaktır.

STOR PERDE YIKAMA 


Adresinizden alınan perdeleriniz  ilaç dolu küvette 3-4 saat bekletilerek kir ve parteküllerin yumuşatılması sağlanır.
Küvetten çıkan perdeleriniz narin fırçalar ve bol su ile durulanarak kuruması için askıya alınır

 

ERYAMAN HALI YIKAMA :
#Halı yıkama eryaman
Eryaman Halı Yıkama 

ERYAMAN Halı Yıkama konusunda eryamanda halı yıkama hizmeti almak istediğiniz firmanın halı yıkama sektörüne sizlere kalite konusunda gayet memnun kalacaksınız.
halı yıkama hizmeti almak istediniz konusunda uzman personelimiz ve ileri düzey halı yıkama makina ekipmanımızla herzaman en iyi hizmet için çalışmakdayız

eryaman halı yıkama


 

ERYAMAN HALI YIKAMA 

FAALİYETLERİMİZ
HALI YIKAMA
DOKUMA HALI YIKAMA
BAMBU HALI YIKAMA
STOR PERDE YIKAMA
KOLTUK YIKAMA
YORGAN YIKAMA
BATTANİYE YIKAMA
OVERLOK YAPIMI
Eryaman Halı Yıkama

 

 

 


Eryaman Halı Yıkama
fabrikası olarak Eryaman Halı Yıkama adında eryaman halkına hizmet vermekden mutluluk duyarız. Bizler 
eryaman halı yıkama  olarak halı yıkama konusunda işinde uzman ekibizle en iyi hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinalarında antibakteriyel olarak yıkamakdayız.
Sizlerde en iyi hizmet için bizi arayınız.
0312 2786080
0541 2786080
0543 2786080
0545 2786080
# eryaman halı yıkama