16873

BATIKENT HALI YIKAMA

SİPARİŞ İÇİN
TIKLAYINIZ


0312 278 60 80 

0541 278 60 80 

0543 278 60 80

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ..
Batıkent Halı Yıkama Adresinizden alıp özenle yıkayıp size teslim ediyoruz. BATIKENT HALI YIKAMA olarak; ileri teknoloji makine ve malzemelerle halılarınız ne türde olursa olsun aynı özen ve dikkatle yıkama işleminiz yapılmaktadır. Firmamız kaliteye önem vermektedir. Sonucu sizin görmeniz kadar bizim içinde önemlidir. Her türlü lekeyi ve kiri derinlemesine çıkartıyor zor uğraştırıcı durumlarda bile gerçek temizliği verecek sonucu almadan yıkama işlemine son vermiyoruz.  #halı yıkama batıkent

 

Batıkent Halı Yıkama
Batıkent Halı Yıkama olarak müşterilerimize konusunda bilgili tecrübeli uzman ekibimizle halılarını en iyi şekilde ve sorunsuz yıkama garantisi veriyoruz. Sizde halılarınızın dokularına zarar gelsin istemiyorsanız ve elbette hijyenik bir şekilde gerçek bir temizliğe kavuşsun istiyorsanız Batıkent Halı Yıkama olarak bize ulaşabilirsiniz. Halı yıkama konusunda firmamız halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkamaktadır. Her halı cinsine göre yıkama programı uygulayan Batıkent Halı Yıkama firmamız halılarınız için en iyi performans tekniğini kullanır. Halılarınız ilk günki gibi olsun istiyorsanız sizlerde batıkent halı yıkama yı tercih edebilirsiniz. Batıkent Halı Yıkama sektöründe halı yıkama işleminde öncü kuruluş olan firmamız siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmet vermektedir.
Batıkent Halı Yıkama firmamızda verilen hizmetlerimiz siz müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde kalite edilmiştir.batıkent bölgesine 15 yıldan bu yana hizmet veren firmamızda her türlü halınızın
{dokuma halı/kök boyalı halı/milas halısı/bünyan halısı/ladik halısı/hereke halısı/ipek halı ve  yeni nesil bambu viskon türevi}
halıların teknigine uygun şekide yıkama işlemi yapılır.

Batıkent Halı Yıkama firmamızda koltuk yıkama-yatak yıkama-stor perde yıkama- yorgan yıkama-şaçak dikimi-overlok dikimi gibi hizmetlerimiz mevcuttur.
halı yıkama batıkent

 

BATIKENT HALI YIKAMA HAKKINDA...

Batıkent Halı Yıkama sektöründe halı, koltuk ve stor perdelerinizi yıkama ve temizleme konusunda her zaman sizlerin en iyi hizmeti alması için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Gerek temizlik gerekse hijyen anlamında sizlere en doğru hizmeti veren Batıkent Halı Yıkama firması her zaman yanıbaşınızda.

Halı temizliğide güvenilir bir firmamı arıyorsuz ?
Halımı yıkamaya vereceğim ama güvenemiyorum mu diyorsunuz ya da halılarımdan memnun kalmazsam ne olucak mı ? diyorsunuz işte tüm bu soruların cevabı bizlerde halı yıkama konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Gıcır Halı Yıkama ve koltuk temizliğinde antibakteriyel bir sistem kullanan Halı Yıkama Batıkent firması sizlerin ve ailenizin sağlığı için antibakteriyel sisteme önem verir.işlemlerimiz fabrikasyon usul olarak yapılmaktatır.yenikent bölgesinde 600 m2 yıkama alanımız ust katı kapalı kurutma havalandırma alanımızdır.fabrikamız siz müşterilerimize acıktır halım nasıl yıkanıyor nerde yıkanıyor diye merak etmeyin GICIR HALI YIKAMA kalitesiyle sizde tanışın.
#HALI YIKAMA BATIKENT

Batıkent Bölgesi Halı Yıkama Hizmeti

vermekteyiz kalitemiz standartların üzerinde olup günlük ücretsiz servislerimiz mevcuttur.

Sektörde 15 yılı aşkın iş tecrübemizle hizmet vermekteyiz firmamız hizmet statüsünde kalite ve memnuniyetinizi esas alarak faaliyet vermektedir ve bu kaliteyi devam ettirmek için her daim yenilikleri de araştırıp hizmetini geliştirmektedir ve fabrikamız tam otomasyonlu olarak çalışmaktadır.
Tam otomatik makinelerimizle halılarınız artık daha  hijyenik ve ilk gün gibi parlak ilaveten yumuşacık olmasını isterseniz sizlerde bizleri arayabilirsiniz 

0312 2786080
0541 2786080
 
0543 2786080
0545 2786080

BATIKENT HALI YIKAMA da halı yıkama sistemimizde kesinlikle havuzlu yıkama yapılmaz her halı temiz suyu kendi üzerine direkt yıkama esnasında alınır. Bu kullanılan sistem hijyen ve antibakteriyellik tekniklerinde daha fazla önem sağlar.Tanıtım maksatlı görsel ve videolarımız sitemizde mevcuttur.

Yada bizleri sosyal medyadan da takip edip uygulamalarımız hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olabilirsiniz

Batıkent bölgesi için halı yıkama hizmeti adresinizden ücretsiz servislerimiz ile teslim aldığımız halılarınızı, herhangi bir karışıklık olmaması için teslim aldığımız esnada kapınızda veya araçlarımızda etiketliyoruz.

Batıkent halı yıkama olarak yıkama merkezimize ulaşan halılarınızı cinsine göre yıkama sırasına alıp halı cinlerine göre yıkaması yapılır.

Batıkent halı yıkama da kullanılan yıkama tekniğimizle yıkanan halılarınız asılmadan önce leke ve kalite kontrolü yapılıp kurutmaya alınır.

NOT, bu aşamada gereksinim duyulan halılar tekrar yıkamaya alınabilir.

Gıcır halı yıkama da kullanılan ürünler tse belgeli ürünlerdir.

Batıkent halı yıkama olarak yüksek devirli rulo santrifüj halı sıkma makinamız ile halılarınızı %90 – %95 oranında kurutuyoruz. Daha sonra kapalı alan askılıklarımızda halılarınızı son kalan neminde 2/3 gün askılıkta bekleterek tam kurumasını sağlıyoruz

Batıkent halı yıkama olarak halılarınız tamamen nemden arındırıldığında, paketleme işlemine alıyoruz  parfüm ve poşetlenme işlemine alıp adres ayrımı ve barkot sıralamasını yapıyoruz.

NOT. bilgilendirmedir. Batıkent halı yıkama bu süreçte kalite kontrol esnasında gereksinim duyulan halı olursa tekrar leke çıkartıcı ilaçlarla müdahale edip yıkama işlemine alınabilir.

Son olarak batıkent halı yıkama, olarak teslim günü gelen halılar güzargah sırasına göre araçlarımızla yüklenip dağıtıma çıkarılır.

Sizlerede iyi günlerde kullanmak kalıyor sağlıcakla kalmanız dilegiyle.

BATIKENT HALI YIKAMA :
HİZMETLERİMİZ
HALI YIKAMA
KOLYUK YIKAMA
DOKUMA HALI YIKAMA
STOR PERDE TEMİZLİGİ
YORGAN-BATTANİYE YIKAMA
OVERLOK DİKİMİ
SAÇAK DİKİMİ