16873

SİPARİŞ İÇİN
TIKLAYINIZ


+ 90 312 278 60 80 

+ 90 541 278 60 80 

+ 90 545 278 60 80

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ..

SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDİP
GÜVENİLİRLİMİZİ UYGULAMALARIMIZ VE
FABRİKAMİZİ İNCELİYEBİLİRSNİZ.

BATIKENT HALI YIKAMA :
YAŞAM ALANLARINIZA FERAHLIK KATIYORUZ
HİZMETLERİMİZ
HALI YIKAMA
KOLYUK YIKAMA
DOKUMA HALI YIKAMA
STOR PERDE TEMİZLİGİ
YORGAN-BATTANİYE YIKAMA
OVERLOK DİKİMİ

Biz batıkent halı yıkama olarak Adresinizden alıp yine adresine teslim hizmetimiz ile Adresinizden alıp özenle yıkayıp size teslim ediyoruz. BATIKENT HALI YIKAMA olarak; ileri teknoloji makine ve malzemelerle halılarınız ne türde olursa olsun aynı özen ve dikkatle yıkama işleminiz yapılmaktadır. Firmamız kaliteye önem vermektedir. Sonucu sizin görmeniz kadar bizim içinde önemlidir. Her türlü lekeyi ve kiri derinlemesine çıkartıyor zor uğraştırıcı durumlarda bile gerçek temizliği verecek sonucu almadan yıkama işlemine son vermiyoruz.#halı yıkama batıkent

http://www.gicirhali.com/bolgeler

 

 

Batıkent Halı Yıkama
Batıkent Halı Yıkama olarak müşterilerimize konusunda bilgili tecrübeli uzman ekibimizle halılarını en iyi şekilde ve sorunsuz yıkama garantisi veriyoruz. Sizde halılarınızın dokularına zarar gelsin istemiyorsanız ve elbette hijyenik bir şekilde gerçek bir temizliğe kavuşsun istiyorsanız Batıkent Halı Yıkama olarak bize ulaşabilirsiniz. Halı yıkama konusunda firmamız halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkamaktadır. Her halı cinsine göre yıkama programı uygulayan Batıkent Halı Yıkama firmamız halılarınız için en iyi performans tekniğini kullanır. Halılarınız ilk günki gibi olsun istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Batıkent Halı Yıkama sektöründe halı yıkama işleminde öncü kuruluş olan halı yıkama firmamız sizlere her zaman en iyi hizmetin yolunu açar. Batıkent Halı Yıkama sektöründe işini bilinçli bir şekilde yapan Batıkent Halı Yıkama firması sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışır . . . 

halı yıkama batıkentBATIKENT HALI YIKAMA HAKKINDA...

BATIKENT Halı Yıkama sektöründe halı, koltuk ve stor perdelerinizi yıkama ve temizleme konusunda her zaman sizlerin en iyi hizmeti alması için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Gerek temizlik gerekse hijyen anlamında sizlere en doğru hizmeti veren Batıkent Halı Yıkama firması her zaman yanıbaşınızda.

Halı temizliğide güvenilir bir firmamı arıyorsuz ?

Halımı yıkamaya vereceğim ama güvenemiyorum mu diyorsunuz ya da halılarımdan memnun kalmazsam ne olucak mı ? diyorsunuz işte tüm bu soruların cevabı bizlerde halı yıkama konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Gıcır Halı Yıkama ve koltuk temizliğinde antibakteriyel bir sistem kullanan Halı Yıkama Batıkent firması sizlerin ve ailenizin sağlığı için antibakteriyel sisteme önem verir.işlemlerimiz fabrikasyon usul olarak yapılmaktatır.yenikent bölgesinde 600 m2 yıkama alanımız ust katı kapalı kurutma havalandırma alanımızdır.fabrikamız siz müşterilerimize acıktır halım nasıl yıkanıyor nerde yıkanıyor diye merak etmeyin GICIR HALI YIKAMA kalitesiyle sizde tanışın.
#HALI YIKAMA BATIKENT

BATIKENT HALI YIKAMA