16873

ŞİPARİŞ İÇİN
TIKLAYINIZ


+ 90 312 278 60 80 


+ 90 541 278 60 80 

+ 90 535 830 08 88

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ..BATIKENT HALI YIKAMA :
YAŞAM ALANLARINIZA FERAHLIK KATIYORUZ
HİZMETLERİMİZ
HALI YIKAMA
KOLYUK YIKAMA
DOKUMA HALI YIKAMA
STOR PERDE TEMİZLİGİ
YORGAN-BATTANİYE YIKAMA

Adresinizden alıp yine adresine teslim hizmetimiz ile Batıkent‘in her neresinde olursanız olun halılarınızı alıp özenle yıkayıp size teslim ediyoruz.  GICIR Batıkent Halı Yıkama olarak biz, ileri teknoloji makine ve malzemelerle halılarınız ne türde olursa olsun aynı özen ve dikkatle onarla özel tekniklerimizle yıkama işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Firmamız kaliteye büyük önem vermektedir. Sonuç sizin görmeniz kadar bizim içinde önemli. Her türlü lekeyi ve kiri derinlemesine çıkartıyor zor uğraştırıcı durumlarda bile gerçek temizliği verecek sonucu almadan yıkama işlemine son vermiyoruz.


http://www.gicirhali.com/bolgelerBiz Batıkent Halı Yıkama ş

ubesi olarak müşterilerimize konusunda bilgili tecrübeli uzman ekibimizle halılarını en iyi şekilde ve sorunsuz yıkama garantisi veriyoruz. Sizde halılarınızın dokularına zarar gelsin istemiyorsanız ve elbette hijyenik bir şekilde gerçek bir temizliğe kavuşsun istiyorsanız
Ankara Batıkent Halı Yıkama olarak bize ulaşın. Halı yıkama konusunda Ankara'nın tüm semtlerine hizmet veren halı yıkama firmamız halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkamaktadır. Her halı cinsine ayrı ayrı yıkama programı uygulayan Batıkent Halı Yıkama firmamız halılarınız için en iyi performans tekniğini kullanır.  Halılarınız mis gibi olsun istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Batıkent Halı Yıkama sektöründe halı yıkama işleminde öncü kuruluş olan halı yıkama firmamız sizlere her zaman en iyi hizmetin yolunu açar. Batıkent Halı Yıkama sektöründe işini bilinçli bir şekilde yapan Batıkent Halı Yıkama firması sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışır . . .  BATIKENT HALI YIKAMA


BATIKENT HALI YIKAMA HAKKINDA..

Batıkent Halı Yıkama sektöründe halı, koltuk ve stor perdelerinizi yıkama ve temizleme konusunda her zaman sizlerin en iyi hizmeti alması için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Gerek temizlik gerekse hijyen anlamında sizlere en doğru hizmeti veren Batıkent Halı Yıkama firması her zaman yanıbaşınızda .

Halı temizliğide güvenilir bir firmamı arıyorsuz ?
Halımı yıkamaya vereceğim ama güvenemiyorum mu diyorsunuz ya da halılarımdan memnun kalmazsam ne olucak mı ?
diyorsunuz işte tüm bu soruların cevabı bizlerde halı yıkama konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Halı ve koltuk temizliğinde antibakteriyel bir sistem kullanan Batıkent Halı Yıkama firması sizlerin ve ailenizin sağlığı için antibakteriyel sisteme önem verir.

Batıkent Halı Yıkama firması olarak Batıkent semtinin tüm bölgelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama konusunda en üstün yıkama anlayışı ile hizmet veren halı yıkama firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba sarfeder ve çalışır.