16873

YENİKENT HALI YIKAMA

SİPARİŞ İÇİN
TIKLAYINIZ


0312 278 60 80 


0541 278 60 80 

0543 278 60 80

YENİKENT HALI YIKAMA

 


YENİKENT HALI YIKAMA 

Yenikent halı yıkama firması olarak
kalite ve güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti esas olarak HALI YIKAMA hizmeti verilen bölgemizin öncü firmalarındandır.
  Halı Yıkama Fabrikası ile alakalı tüm ekipmanlarına sahip olan firmamız siz müsterilerimizin ev temizlik konusunda bir çok ürünlerde temizleme ve yıkama gibi hizmetlrimiz vardır.
Hizmetlerimiz; Makina Halı Yıkama-Isparta yün halı yıkama-Bambu Halı Yıkama-El Dokuma Halı Yıkama-İpek Halı Yıkama-ve diger tüm klasik ve özel grup halılarınızın yıkanması-Koltuk Yıkama-Overlok Dikimi-Saçak Dikimi-Stor Perde Yıkama gibidir.
Yenikent Halı Yıkama'da doğru teknikleri yılların verdigi iş tecrübesiyle halınızın türüne cinsine dokusuna göre verilen emek ile kaliteyi yakalamıştır.
GICIR HALI YIKAMA olarak Sincan Yenikent semtinin tüm mahallerine ücretsiz servis imkanı sunmaktadır.
Ve sektörümüzün gereksinimleri olarak kaliteyi artırmak için ekipmanlara yaptığımız yatırımlarla son teknoloji otomatik makinelerle tamamen kalite odaklı
TSE belgeli ürünleri tercih edip kullanmaktayız. 

yenikent halı yıkama

YENİKENT HALI YIKAMA

.
Yenikent Halı Yıkama da

Halım nasıl yıkanıyor...
Günümüzde bü işi merdiven altı yapan bir çok kişi var halınızı vediniz firmayı kesinlikle araştırınız ki halınız size geri gelsin.
Bazen gelmeyebiliyorda malisef bazı müşterilerin ucuz olsun mantıgıyla buldugu firmalar ya halınız gelmez yada yıkanmadan gelir gibi olaylara tanık olduk.bu tür olaylarla karşılaşmamak için firma güvenililirliği olan firmaları tercih ediniz.
GICIR HALI YIKAMA olarak biz vergi/ruhsat/aski/oda/dernegimize kayıtlı olup resmiyetin tüm yükümlülüklerini yerine getirmektedir.
 Bölgemizde YENİKENT HALI YIKAMA firması olarak aradıgınız 
kalite profestonelik gibi iş ahlakına sahip işinde usta çalışanlarımızla fabrikamızla çoklu servis agımızla hizmetinizdeyiz.

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı ki sizler memnun kalınız Yenikent halı yıkama olarak memnun müşteri listemize sizde dahil olun Yenikent Halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda herzaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayabilirsiniz...
0312 2786080
0541 2786080

Yenikent Halı Yıkama firması olarak biz  sektöründe en iyi hizmeti garantili HALI YIKAMA hizmeti sunuyoruz. Biz temizlikte yapılması gereken her şeyin bilincinde bir olup ve halı yıkamada her aşamayı doğru ve titizlikle yerine getirmekteyiz.

Yaşam koşullarının gereksinimleri ve özellikle halı yıkatmanın bilincine varan insanların çoğalması bu sektörün hızla yaygınlaşmasına sebep olmuştur. yenikent halı yıkama firması su, enerji ve elbette insan gücünden ciddi derecede tasarruflar sağlamaktadır. HALI YIKAMA YENİKENT firması olarak elbette bu tasarruf önemlidir ancak önemli olan dürüst,kurallara uygun, garantili ve resmi koşullar altında hizmet veren bir firma ile çalışmaktır.
Yenikent Halı Yıkama olarak biz bütçenizin destekçisi halılarınızın dostu ve sağlığınızın koruyucusuyuz.
#
Halı Yıkama Yenikent

YENİKENT HALI YIKAMA :
Yenikent halı yıkama
kalite ve guvenılırlıgı sızde deneyın
Yenikent Halı Yıkama'da doğru teknikler, son teknoloji otomatik makinelerle,TSE belgeli şampuanlarla ve leke çıkarıcı deterjanlar ve elbette uzman kalifiyeli elemanlarımızla Sincan Yenikent Halı Yıkama sektörde müşterilerimize en iyi en
 kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duruyoruz
yenikent halı yıkama 

FABRİKAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE ACIKTIR

GICIR HALI YIKAMA
HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuzdan toz birikmektedir. Bu biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.
YENİKENT HALI YIKAMA

Öte yandan astım, bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler başka da bir yardımı olmaz.
Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.
Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır.

yenikent halı yıkama 
 
 
KOLTUK YIKAMA 

Yerinde yenikent de koltuk yıkama hizmeti olarak ev ve iş yerlerinde ki koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka koltuk yıkama ve temizleme işlemine tabii tutulmaları gerekir.
Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda temizlenmelidir. Koltuklarınıza yaptığınız silme işlemiyle kir ve tozları sadece yüzeysel olarak gizlemiş olup koltuk yüzeyini yıpratmış olursunuz. Koltuklardaki bakterilerden kurtulabilmeniz için kesinlikle vakumlama işlemi yapılarak temizlenmesi gerekmektedir.
Yıkama yapmış olduğumuz koltukta kesinlikle solma ya da deforme olamaz.Koltuk kanepe ve sandalyeleriniz de bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden yıkama işlemi yapılıp, nemli koltuğunuzun kullanılabilir hale gelmesi için ortamınızın iyi bir şekilde havalandırılmasını sağlamanız, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasını sağlayacaktır.
Yenikent Koltuk Yıkama

Koltuğun kumaş kaplanmış her yeri, sanayi tipi kuru vakum makinesiyle vakumlanır. Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Koltuğun kumaşına uygun şampuan sulandırılarak köpük elde edilir. Fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir. Koltuğun kumaşına, kurumasına yakın vakumla temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır. Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra kullanıma hazır halde olacaktır.

STOR PERDE YIKAMA 


Adresinizden alınan perdeleriniz  ilaç dolu küvette 3-4 saat bekletilerek kir ve parteküllerin yumuşatılması sağlanır.
Küvetten çıkan perdeleriniz narin fırçalar ve bol su ile durulanarak kuruması için askıya alınır


Yenikent halı yıkama
 
#yenikent halı yıkama